Land Rover z przyczepą, koparką i figurką

 • Producent: BRUDER
 • Dostępność: CZAS OCZEKIWANIA DO 7 DNI
208,00
Potrzebujesz porady eksperta? tel. 534 055 055 lub biuro@rolekspert.pl
  • Land Rover posiada otwierane drzwi boczne, tylne oraz klapę od silnika. Obie tylne kanapy można zdemontować. W dachu ma otwór, przez który, po włożeniu dodatkowej kierownicy można sterować przednimi kołami. Kierownicę można potem ukryć w specjalnym miejscu w podwoziu. Model posiada hak holowniczy, do którego pasują wszystkie przyczepy Bruder serii Profi. Zarówno z przodu jak i z tyłu pojazdu można doczepić wyciągarkę (do kupienia osobno - model 42545 lub w zestawie 02008). Z tyłu wyciągarkę montuje się w miejscu haka, który w łatwy sposób można zdemontować. Na dach można zamontować relingi (do dokupienia osobno - model nr 42565).

   Przyczepa posiada opuszczaną tylną burtę, w której są dwa najazdy ułatwiające wjazd koparkom i innym sprzętom. Z przodu przyczepy znajduje się wysuwana nóżka aby laweta mogła stać samodzielnie. Przyczepę można podłączyć do modeli Jeep Wrangler Unlimited lub Mercedes Benz Sprinter.

   Mikrokoparka JCB 8010 CTS posiada obracającą się wokół własnej osi kabinę oraz dodatkowo ruchome i obrotowe ramię łyżki.  Mikrokoparka porusza się na elastycznych gumowych gąsienicach. Idealnie pasują do niej robotnicy - ludziki bworld.

   Do zestawu dołączona jest figurka blondyna w kaloszach (model nr 60010). Figurka posiada ruchome ręce, nogi i głowę. Można ją włożyć jako kierowcę do środka Land Rovera lub na koparkę. Zginane łokcie, kolana, ramiona, biodra pozwalają na swobodne kształtowanie pozy figurki. Dodatkowo w naszym sklepie można dokupić inne figurki ludzików.

   Land Rover i przyczepa wyposażone są w miękkie opony gumowe z bieżnikiem.

   Wymiary Land Rovera (dług., szer., wys.): 28 x 14 x 15 cm,

   wymiary przyczepy: 33 x 17 x 8 cm,

   wymiary koparki 14 x 6 x 14 cm.

    

   Skala 1:16,

   Seria: Profi

  •  

Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator